Kuzey Sağlık profesyonel hijyen ve dezenfeksiyon urunlerinin uretimi, yurt ici ve yurt dışı pazarlarda satış faaliyetlerinin duzenlenmesi konularında calışmaktadır.
Hastane enfeksiyonlarının onlenmesi ve hastane hijyen planının oluşturulmasında tum ihtiyacların karşılanabilmesi icin yenilikci, cevre ve insan sağlığına duyarlı cozumler sunar.
Uretimde sistem kalitesi ISO 9001, ISO 13485, GMP ve CE gibi kalite standartları cercevesinde, surekli takip ve geliştirme sistemi ile sağlanmaktadır. Surdurulebilir kalitenin yakalanması icin uretim tesislerinde tam otomasyon sistemi ile ve el değmeden uretim yapılmaktadır.

Kalite Politikamız

Kimya sektöründe lider bir kuruluş olmak için; Tıbbi cihaz mevzuat startlarına göre iyi İmalat Uygulamalarına uygun üretim yaparak piyasaya arz etmek, Kalitede en üst seviyeye erişmek ve ISO 9001, ISO 13485 Kalite Yönetim Sistem Standartlarını uygulayarak etkinliğin devamlılığını sağlamak, ulusal ve uluslararası yasal şartlara uymak çalışan personelimizi kesintisiz eğitimlerle desteklemek, teknolojiyi yakından takip ederek mevcut ürünleri geliştirme ve ihtiyaca göre yeni ürün üretmek , sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi sağlamak, satış ağımıza yurtdışına pazarına yönelik yeni müşteriler katmak ,müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilkeleriyle adından söz ettiren bir kuruluş olmak kalite politikamızdır.

Çevre Politikamız

Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek, Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmak, Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak, Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, bu tür faaliyetlere destek vermek, Sürekli gelişmeyi sağlamak, Mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, Bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Çevre Yönetim Sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek.

Ar-Ge Çalışmaları

Tum urunler m uşteri ihtiyaclarına titizlikle cevap verebilmek amacıyla, en son teknolojik bilgi ve metotlar doğrultusunda tasarlanırken, tuketici guvenliği ve cevre duyarlılığı gibi kriterler on planda tutulmaktadır. Deneyimli Ar-Ge ekibi ve laboratuvar altyapısı ile dunyaca kabul edilmiş kalite standartlarına uygun, etkin ve guvenli urunlerin piyasa sunulması, takibi ve geliştirilmesi sağlanır.

Kalite Kontrol Sistemi

Kuzey Sağlık sisteminde tüm basamaklarda kalite kontrol ve takibi sürekli olarak yapılmaktadır.
  • Hammadeler
  • Ambalajlama
  • Yarı mamul
  • Bitmiş urun
  • Temiz oda uygulamaları
  • Depolama
  • Lojistik hizmetleri
  • Dokumantasyon
  • Satış sonrası hizmetler